Menu

Płatność

Chcąc zapewnić naszym klientom jak największy wachlarz możliwości udostępniamy 3 formy płatności za zamówione towary.

1. Przelew automatyczy, koszystając z funkcjonalności systemu Dotpay udostępniamy płatności automatycznę, dzięki którym błyskawicznie zapłacisz za swoje zamówienie. Polega to na tym, że jesteśmy w stanie w chwilę po płatności zarejestrować twoją płatność i od razu zrealizować zamówienie.

2. Przelew tradycyjny - wybierająć tą formę płatności otrzymujesz od nas dane do wpłaty należnej kwoty za zamówienie bespośrednio na nasze konto bankowe. Korzystając z tej opcji pamiętaj, że najczęstrzy czas księgowania twojej wpłaty to 24 godziny jeżeli przelew pochodzi z innego banku lub nawet do 4 dni roboczych jeżeli przelewu dokonujesz na poczcie.

Dane do wpłaty (poniższe dane wyświetlane są również w podsumowaniu zamówienia):

PPHU ,,FIMEX,, Fijałkowski Robert
ul.Golce 12 , 42-134 Truskolasy
numer konta: 73 1140 2017 0000 4702 0522 0795

 

3. Płatność za pobraniem - ta forma płatności najczęściej jest droższa jednak zaraz po złożeniu zamówienia twoje zamówienie przechodzi do realizacji i zostaje wysyłane. Płatności dokonujesz w momencie kiedy kurier dostarcza Ci przesyłkę.

Zapisz się na nasz newsletter
Otrzymasz najnowsze informacje o produktach i promocjach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronie jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 fimex.pl Strony internetowe Trustnet