Menu

Płatność

Chcąc zapewnić naszym klientom jak największy wachlarz możliwości, udostępniamy 3 formy płatności za zamówione towary.

1. Przelew automatyczny, korzystając z funkcjonalności systemu Dotpay udostępniamy płatności automatyczne, dzięki którym błyskawicznie zapłacisz za swoje zamówienie. Polega to na tym, że jesteśmy w stanie w chwilę po płatności zarejestrować twoją płatność i od razu zrealizować zamówienie.

2. Przelew tradycyjny - wybierając tę formę płatności otrzymujesz od nas dane do wpłaty należnej kwoty za zamówienie bespośrednio na nasze konto bankowe. Korzystając z tej opcji, pamiętaj, że najczęstszy czas księgowania twojej wpłaty to 24 godziny, jeżeli przelew pochodzi z innego banku lub nawet do 4 dni roboczych, jeżeli przelewu dokonujesz na poczcie.

Dane do wpłaty (poniższe dane wyświetlane są również w podsumowaniu zamówienia):

PPHU ,,FIMEX,, Fijałkowski Robert
ul.Golce 12 , 42-134 Truskolasy
numer konta: 73 1140 2017 0000 4702 0522 0795

 

3. Płatność za pobraniem - ta forma płatności najczęściej jest droższa, jednak zaraz po złożeniu zamówienia twoje zamówienie przechodzi do realizacji i zostaje wysyłane. Płatności dokonujesz w momencie, kiedy kurier dostarcza Ci przesyłkę.

Zapisz się na nasz newsletter
Otrzymasz najnowsze informacje o produktach i promocjach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronie jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 fimex.pl Strony internetowe Trustnet