Menu

Zwroty

Wymiana - masz na nią 14 dni

W takim przypadku wystarczy, że odeślesz go nas towar wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą), na nasz adres: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „FIMEX" ul. Golce 12, 42-134 Truskolasy.
Do produktu dołącz dokument z informacją o wymianie (dokument wymiany).
Pamiętaj o odesłaniu towaru w oryginalnym opakowaniu.Towar wraz z dowodem zakupu i odpowiednim formularzem musisz wysłać do nas w terminie do 14 dni od momentu otrzymania paczkiNa rozpatrzenie Twojej wymiany mamy 10 dni roboczych.

Zwrot - masz na niego 14 dni
Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.
Aby to zrobić, wystarczy, że wyślesz do nas towar oraz załączone oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem 14 dni od otrzymania paczki.
Prosimy aby swoje oświadczenie, wraz ze zwracanym towarem oraz dowodem zakupu (paragon lub faktura), wysłał nam na adres: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „FIMEX" ul. Golce 12, 42 - 134 Truskolasy.
Na rozpatrzenie Twojego zwroty mamy 10 dni roboczych.

Koszty wymiany i zwrotu
Przy zwrocie i wymianie towaru zwrócimy Ci koszty samego towaru a także koszt dostarczenia do Ciebie pierwotnego zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia przesyłki innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowanych przez nas). Pozostałe koszty zwrotu i wymiany pokrywasz we własnym zakresie. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysyłanych do nas na koszt odbiorcy.
Preferowanym sposobem w jaki możemy zwrócić Ci pieniądze jest przelew na wskazane przez Ciebie konto bankowe w terminie do 14 dni od dnia orzymania odpowiedniego formularza.

WAŻNE
Produkty, które zwracasz lub wymieniasz nie mogą nosić śladów użytkowania, muszą być odesłane z dokumentem zakupu (paragon lub faktura), który otrzymałeś wraz z przesyłką. 
PAMIĘTAJ, ŻE NIE PRZYJMUJEMY PACZEK WYSYŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM

Załączniki

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Przykładowy formularz odstąpienia od umów.pdf pdf 69,37 KB pobierz
Zapisz się na nasz newsletter
Otrzymasz najnowsze informacje o produktach i promocjach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronie jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 fimex.pl Strony internetowe Trustnet